آیا می دانید بیت کوین چیست و چه کسی به آن اعتبار می دهد؟

کمی در مورد تیم ما و شرکت ما و کارهای ما


یک توسعه دهنده نام مستعار با نام Satoshi Nakamoto پیشنهاد بیتکوین در سال 2008 را به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی مبتنی بر اثبات ریاضی ارائه کرد. ایده این بود که یک وسیله مبادله، مستقل از هر مقام مرکزی ایجاد کند که می تواند به صورت الکترونیکی، به صورت امن، قابل اثبات و غیر قابل تغییر منتقل شود.بیت کوین چیست؟ چه کسی آن را ایجاد کرد؟

اگر هر دو طرف مایل باشند می توان از بیت کوین برای پرداخت هزینه های الکترونیکی استفاده کرد. به این معنا، آن مانند دلارهای معمولی، یورو یا ین است که به صورت دیجیتال نیز معامله می شوند.

در چه روش هایی از ارزهای سنتی متفاوت است؟

درست مثل بیت کوین، لیتوکین یک crytocurrency است که توسط معدن تولید می شود. Litecoin در اکتبر 2011 توسط مهندس گوگل سابق چارلز لی تاسیس شد. انگیزه ایجاد آن برای بهبود بیت کوین بود. تفاوت کلیدی برای کاربران نهایی که زمان 2.5 دقیقه برای تولید یک بلوک است، در مقایسه با 10 دقیقه بیتکوین. چارلز لی در حال حاضر برای Coinbase، یکی از محبوب ترین کیف پول بیت کوین آنلاین کار می کند.

تفاوت بین لیت کوین و بیت کوین چیست؟

کلید های رمزنگاری در دست افراد، برای حقوق مالکیت جدید و مبنایی برای ایجاد روابط دیجیتال جالب هستند. همانطور که در راهنمای ما توضیح داده شده است: "Blockchain ها یک فرصت را برای ایجاد یک سیستم قوی برای هویت دیجیتال فراهم می کنند که در" فن آوری های Blockchain چیست؟ "،" چگونه تکنولوژی Blockchain کار می کند؟ "و" چه چیزی می تواند Blockchain انجام؟ "

برنامه های کاربردی و موارد استفاده از بلاک چین چیست؟

مشاوره آنلاین سریع و رایگان

ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در بیت کوین این است که بخشی از آن را خریداری کنید